חברת יורוסליפ נמצאת כבר למעלה מ-30 שנים בענף המזרונים, ובימים אלה מייבאת לישראל מזרונים מומלצים איכותיים המיוצרים באירופה. הייבוא הישיר ושיווק המזרונים לצרכן הישראלי ללא פערי תיווך מהווה יתרון משמעותי, שכן המחיר לצרכן מתחרה בהצלחה עם המזרונים המיוצרים בישראל. כך הפכה למעשה יורוסליפ לאחת מן החברות המובילות בתחומה.


למען בטיחות ושביעות רצון הלקוחות

במהלך השנים שיווקה יורוסליפ מספר רב של מותגי מזרונים כחול לבן, אולם כאשר יצאה לדרך יוזמה לקביעת תו תקן שיחייב את כלל יצרני ויבואני המזרונים לשלב בהם חומרים מעכבי בעירה, יצאו בעלי החברה נגד המהלך. בבג"צ שהגישה יורוסליפ נטען כי החומרים מעכבי הבעירה אמנם עשויים למנוע את עלייתם של המזרונים באש, אולם הם רעילים ואינם בטוחים לשימוש יומיומי עבור הצרכן. כך, מתוך דאגה כנה לשלומם של לקוחותיה, נאבקה יורוסליפ בתו התקן הצפוי ואכן ניצחה בתביעה.

אחת מן המסקנות שנבעו מן הבג"צ שהגישה חברת יורוסליפ הייתה שענף המזרונים במדינת ישראל משתרך מאחור בכל הקשור לאיכות חומרי הגלם וטכניקות הייצור בעולם. יתר על כן, רמת הגימור של המזרונים הישראליים אינה מתקרבת כלל לזו של המזרונים המיוצרים באירופה, אשר בהן גם נעשה שימוש בחומרי גלם משובחים ובטכנולוגיה מתקדמת יותר. על כן חדלה חברת יורוסליפ משיווק מזרונים ישראליים ועברה לשיווק מזרונים מיובאים מאירופה: טובים יותר, בטוחים יותר, ולעיתים קרובות אף זולים יותר מאשר מזרונים כחול לבן.

היתרונות של מזרני יורוסליפ

המזרונים של יורוסליפ מיוצרים כולם באירופה, עומדים בתו התקן האירופאי, מיובאים לישראל ומשווקים ישירות לצרכנים. כך מתאפשר ליורוסליפ להבטיח כי כל המוצרים שלה הם:

  • ברמת האיכות הטובה ביותר באירופה ובעולם כולו.
  • ניתנים לרכישה במחירים אטרקטיביים בשל החיסכון בפערי התיווך.
  • עשויים מחומרי גלם משובחים ובנויים בטכניקות ייצור מתקדמות.
  • בטוחים לחלוטין לשימוש יומיומי ואינם מכילים חומרים רעילים.

בנוסף למחיר האטרקטיבי המתאפשר בזכות הרכישה ישירות מן היבואן, רוכשי המזרונים נהנים מ-10 שנות אחריות ו-30 לילות ניסיון ללא התחייבות. עם 100% שביעות רצון של לקוחות יורוסליפ ביותר משלושה עשורים בענף, אין ספק שעם מזרון של יורוסליפ גם אתם תוכלו לישון היטב בלילה.