"ממליץ בחום על דגם ויטליס , פתר לי בעיות שינה רבות - שידרוג לחיים. "

א. מדיני


"אחרי סבל של שנים מכאבי גב כרוניים , מצאתי מנוחה והקלה במזרון יורוסליפ דגם יוגה שהוא מזרון ללא קפיצים בשילוב ויסקו טיטניום , ממליץ לכל מי שרוצה מזרון באיכות מעולה ומחיר מצחיק. "

ל. רפופורט


"הסתובבנו הרבה בין חנויות מזרונים שונות , ראינו מזרונים של הרבה חברות וכולם ניראו אותו דבר , חלק יקרים יותר וחלק זולים , אבל כאשר נחשפו לחברת יורוסליפ הבנו שהם מציעים משהו אחר, משהו איכותי יותר ובמחיר נוח ביותר. שמחים על ההחלטה וקמים כל בוקר עם חיוך. "

מ. סלושאור


"אני סובלת מכאבי שרירים כרוניים כבר כמה שנים,אחרי שיטוט באינטרנט הגעתי לחברת יורוסליפ,אחרי שיחת טלפון אדיבה , נשלח אלי מזרון מסדרת האנרגיה דגם אנרגטיק.לאחר מספר ימים של שינה על מזרון זה , כאבי השרירים ירדו לי הדרגה ואכן יש שיפור - ממליצה בחום!  . "

ד.דניאלי 


" כמדקרת מקצועית , היה חשוב לי להגיע לאיזון גם במרחב השינה שלי , אנו מוקפים כל היום בלחצים חיצוניים וחשוב שנגיע לפינה הביתית שלנו ונמצא משהו שיכול להרגיע אותנו ובמיוחד לטעון אותנו באנרגיות חיוביות. בחרתי במזרון דגם שנגרילה והוא מספק לי את כל הרוגע שבעולם. "

מ. מורד


"אחרי חיפוש באינטרנט ומעבר בין חברות רבות , הגענו ליורוסליפ והבנו שלישון טוב לא חייב להיות עסק יקר ! יצאנו עם מזרון דגם קינטיק שעלה לנו כמחצית המחיר מחברות מתחרות והשינה עליו מדהימה !  "

ע. נקדימון


"ממליצה בחום על מזרון ללא קפיצים דגם הרמוניקו , שיפור באיכות החיים -חד משמעי! , חברה אמינה , מחירים נוחים "

נ. טנצר


אלו הם רק מגוון מצומצם מאוד של לקוחות מרוצים שבחרו לרכוש מזרון יורוסליפ לשינה ערבה, שקטה ומלאת חלומות פז...

יש לך שאלה?